Найбільший університет Західної України припинить навчання через брак коштів на опалення

0
1169

Студентів найбільшого львівського університету університету НУ «Львівська політехніка» відправлять на два місяці на зимові канікули задля економії на опаленні в університеті. Щоб наздогнати навчальну програму в університеті скоротять період канікул улітку.

Про це повідомив ZAXID.NET з посиланням на проректора з науково-педагогічної роботи Львівської політехніки Олега Давидчака.

Зимові канікули у студентів розпочнуться з 1 січня і триватимуть до 25 лютого. На час канікул закриють усі 23 корпуси університету.

За словами Давидчака, продовжити зимові канікули вирішили, зокрема, через здорожчання комунальних послуг.

«При плануванні канікул враховувалися можливості оплати комунальних послуг, бо у нас є брак цих коштів. І якщо би не було такої ситуації, то ми могли би розпочати літні канікули з 1 червня, а так починаємо з 1 липня», – зазначив він.

Речник НУ «Львівська політехніка» Ярослав Мельник зазначив ZAXID.NET, що узимку вартість комунальних послуг в університеті за один день складає близько 350 тис. грн, що у півтора рази вище, ніж у теплий період року. «Це непідйомна для нас цифра», –зазначив він.

Додамо, що Львівська політехніка не вперше іде на канікули через неможливість оплатити комунальні послуги. З 1 лютого до 5 березня 2018 року з цієї ж причини студенти Львівської політехніки не відвідували пари, а навчалися дистанційно, за допомогою спеціальної онлайн-платформи.