Нахабний водій, який вигнав ветерана та інваліда війни з маршрутки, отримав “повчальний урок” (ФОТО, ВІДЕО)

0
685

Сьогодні у мережі з’явилося відео, на якому ветеран полку “А30В”, що втратив ногу на війні, провчив водія маршрутки за ганебний вчинок. Днем раніше цей водій вигнав ветерана з транспорту.

Про це повідомив  на своєму Telegram-каналі нардеп України 8-го скликання та лідер Національного Корпусу Андрій Білецький.

“Ветеран “Азову”, який втратив ногу на фронті, виховує чергового дегенерата-водія. Відмовлявся везти за посвідченням інваліда війни. Азовцю “Шаті” – повага, неадекватним маршрутникам – пам’ятка”, – написав він Білецький.

На початку відео водій поводився досить зухвало та не реагував на зауваження щодо того, що палити в транспорті не можна

Пізніше він все ж зменшив свій тон, коли зрозумів, що говорить із ветераном. Маршрутник заходився виправдовуватися та заявив, що він такий самий, як і учасники війни на Донбасі, й нібито чудово їх розуміє, бо був у Багдаді.

Однак ветеран нагадав йому, як днем раніше той ображав його в присутності пасажирів і поводився вкрай неадекватно.

З огляду на останні кадри, ветеран все ж вирішив жорстко провчити кривдника захисників України та вивів його з маршрутки.

Наприкінці ролика водій стояв у розірваному светрі та із синцями на обличчі. Він пообіцяв на камеру, що більше ніколи не виганятиме ветеранів, які мають пільги на проїзд.

Відео можна переглянути тут.