Надмірні опади та різке потепління: у селищі на Львівщині люди потерпають від паводку(ФОТО)

0
391

Вчора, 1 березня, мешканці селища Красне, що у Золочівському районі, почали бити на сполох: паводкові води підтопили їх угіддя, господарські будівлі і подвір’я. Найгірша ситуація була на вулиці Привокзальній. Люди хвилювалися, аби вода не опинилася в їх оселях.

Про це інформує “Цинічний Львів” з посиланням на ЛМН.

«Мешканці селища Красне, вулиці Привокзальної, потерпають від паводку. Вода вже дійшла до порогу дому. Після кількох дзвінків до «надзвичайників» ситуація не змінилася, бо «зачароване» коло… Ті відсилають до голови ОТГ, а той до них, бо не має у розпорядженні відповідної техніки. Мешканці залишилися у «заручниках» ситуації…. Як кажуть, картинку у Фейсбуці ГУ ДСНС вміють показати, а насправді допомоги – «нуль», – йдеться у повідомленні на сторінці спільноти «Буськ онлайн» у Фейсбуці.

2021-03-02_091554-2

156101524_4001686453186512_2132490536567612051_n-2

Голова Красненської ОТГ Роман Фурда розповів, що сьогодні, 2 березня, ситуацію взяли під контроль.

«Через надмірні опади снігу та відносно різке потепління у людей затопило подвір’я. Найгірша ситуація була у двох господарів. Якби ми не втрутилися, через день-два вода б добралася і до житлових будинків. Разом з рятувальниками поставили дві помпи – зняли загрозу підтоплення осель. Уже відкачали 10 сантиметрів води», – зазначив очільник громади.

Як повідомляють фахівці Львівського регіонального центру з гідрометеорології України, 1–3 березня на річках басейну Західного Бугу очікується продовження поступового підйому рівнів води на 0,1–0,5 м над рівнями. Місцями подальше затоплення заплав.

На річці Рата біля села Межиріччя на Червоноградщині можливе досягнення відміток початкового затоплення господарських споруд. Також до великої води у річці Західний Буг готуються мешканці Червонограда.

Читайте також: Погода у Львові: що принесе з собою весна цього тижня