10-місячний хлопчик перекинув на себе чайник з окропом: деталі

0
1303
Фото ілюстративне

Нещодавно, 1 серпня, на Жовківщині трапився жахливий інцидент: 10-місячний хлопчик ненароком перекинув на себе чайник наповнений окропом.

Дитину госпіталізували. Він перебуває у реанімації та стан його покращився. Лікарі планують провести першу операцію – закриють обпечені ділянки штучною шкірою.

«Хлопчик був на штучній вентиляції легень, але зараз вже дихає самостійно. Сьогодні дитину з реанімації переводимо в опікове відділення, де продовжимо лікування», – каже завідувач відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії Віктор Пижевський.

Сьогодні дитині планують провести першу операцію – закрити штучною шкірою пошкоджені ділянки тіла, які складають 30%. Лікарі мають надію, що це буде єдина операція, яку доведеться провести.

До порятунку хлопчика долучилося дуже багато людей. У п’ятницю, 2 серпня, дитині терміново потрібні були ліки, яких не було у лікарні. Благодійний фонд «Крила надії» оголосив терміновий збір коштів і за три дні небайдужі громадяни перерахували 161 тис.грн.

«Ми купили для дитини альбумін, наразі потреби в інших ліках нема. Якщо після одужання хлопчика
залишаться кошти, то ми використаємо їх на потреби іншої дитини, яка потребуватиме допомоги», – каже директорка фонду Наталія Ліпська.