Надійний захист тіла жінки у найбільш вразливий період

0
335

Часто трапляються ситуації, коли звичайних прокладок недостатньо, або вони виявляються неефективними. Крім того, прокладки викликають дискомфорт, можуть бути видимі на одязі та заважають вільно рухатись. А що, якщо ви любите купатись в морі, а у вас менструація? Не відмовлятись ж від улюбленого заняття через таку прикрість.

Всі жінки знають, що є чудова альтернатива прокладкам – тампони. Саме вони захищають вас від протікань та неприємних ситуацій. Тампони створюють невидимий міцний захист, розкриваючись всередині вашого тіла та поглинаючи кров’янисті виділення. Тампони стають бар’єром, який не пропускає виділення назовні, а наповнюється ними.

Як і прокладки, тампони поділяються за ступенем поглинання на тампони з мінімальним поглинанням, середнім, високим та надвисоким. Ви самостійно можете обирати вид тампону залежно від потреб вашого тіла саме у цю хвилину. В той же час існують тампони за періодом застосування: нічні та денні. Відповідно, ви коригуєте їх використання залежно від часу доби. Нічні тампони мають більший ступінь захисту, що пояснюється низьким ступенем активності людини в другій половині дня. А також тампони різної довжини та ширини.

Не зважаючи на ряд переваг тампонів, є і певні застереження у їх використанні, а саме:

  •           вік людини. Тампони не рекомендують використовувати дітям через особливості фізіології тіла;
  •           післяпологовий період. Адже тіло жінки, яка щойно народила особливо вразливе;
  • гострі гінекологічні захворювання. А також будь-які захворювання, що приносять дискомфорт та біль у жіночих статевих органах.

Пам’ятайте загальні правила гігієни, яких треба дотримуватись, коли ви використовуєте тампони. Найперше завжди мийте руки милом перед тим, як застосовувати тампон. Пересвідчіться, що мотузка тампона не пошкоджена та знаходиться у рівному положенні. Зніміть всі захисні плівки та обгортки з тампона. Обережним рухом введіть тампон. Він не повинен заважати вам чи доставляти дискомфорт. Мийте руки не тільки до, але і після процедури. Якщо тампон має аплікатор, то при його відкриванні ви почуєте характерне клацання.

На ринку представлені безліч торгових марок тампонів, однак радимо надавати перевагу перевіреним виробникам. Більшість тампонів мають спіралевидну форму, що значно спрощує процес його введення. Є також тампони з крильцями, що забезпечує додатковий захист через щільність прилягання до стінок внутрішніх органів. Також у випадку надмірної чутливості вашого організму обирайте тампони з особливим покриттям з метою уникнення подразнень та попрілостей. До речі, надмірна вологість у тампоні, не зумовлена поглинанням кров’яних виділень пов’язана з синтетичністю матеріалів, з яким тампони виготовлені. Тому добре читайте склад тампону та його особливості у інструкції.