На Закарпатті виявили нові моторошні симптоми коронавірусу(ПОДРОБИЦІ)

0
335

На Закарпатті медики, які лікують інфікованих коронавірусом людей, заявили про те, що перебіг хвороби змінився. Лікарі називають нові симптоми, які раніше не спостерігалися у пацієнтів, хворих на COVID-19.

Про це інформує “Цинічний Львів” з посиланням на Високий Замок.

«Медики, котрі працюють з хворими на COVID-19, говорять про мутацію вірусу, зокрема, називають нехарактерні симптоми — це блювота, діарея та глухота. Якщо раніше, ще пів року тому, йшлося про втрату нюху та смаку, то зараз COVID-19 проявляється по-іншому. Якщо раніше в одиниць фіксувалися такі прояви, як блювота, діарея — зараз це стало відбуватися частіше. Також медики говорять про порушення слуху, таку глухуватість. Тобто, симптоми інші, не класичні, як ми бачили пів року тому», — під час брифінгу повідомив директор Департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА Анатолій Пшеничний.

Окрім цього, зі слів медиків, мутований вірус адаптовується до лікування, зазначив він.

«Вірус зараз став не настільки чутливим до тих методів лікування, які були ще пів року назад. Також медики відзначають іншу швидкоплинність процесу хвороби, спричиненою мутованим коронавірусом», — сказав Пшеничний.

Як повідомлялося раніше, на Львівщині побільшало випадків коронавірусу