На Закарпатті сільську раду очолює іноземець (фото)

0
1161

На Закарпатті для обласної СБУ з’явилася цілком реальна робота. Бо ж цікаво було б почути думку влади: яким чином громадяни іноземних держав можуть бути представниками влади в Україні?

І хто повинен контролювати під час виборчого процесу такий момент: чи кандидат у владні структури не є громадянином іншої держави.

До Інформагентства ЗІДО надійшла інформація щодо наявності громадянства іноземних держав Василя Фіцая, підтверджена ксерокопією відповідного документа.  У нашого видання цілком логічне запитання до голови Мужіївської сільської ради Василя Фіцая: яким чином будучи громадянином Угорщини він пішов балотуватися на голову сільської ради. І, до слова, перебуває на цій посаді вже кілька термінів. Наскільки нам відомо, приймаючи громадянство тієї чи іншої держави, особа складає там присягу та обіцяє служити її інтересам.  Чи не повинен він бути в базі «Миротворець»?

Голова Мужіївської сільської ради Василь Фіцай

Отож! Маючи на руках паспорт громадянина Угорщини, Василь Фіцай стає… головою Мужіївської сільської ради. У нашій державі вже відомі випадки, коли держслужбовці, будучи громадянами іноземних держав після злочинних діянь покидали країну. Та навіть гірше. Маємо численні приклади, коли українські держслужбовці в прикордонних районах Донецької та Луганської областей просто здали Україну Російській Федерації. Думається, такі факти навіть наводити не потрібно.

Отут і постає логічне запитання до Закарпатської СБУ: чи не вбачають правоохоронці порушення закону з боку голови Мужіївської сільської ради Василя Фіцая під час виконання ним функцій сільського очільника? І чи не один такий чиновник з іноземним паспортом в Закарпатті.