“На який х** ти мені капот пом’яв”: водій збив на смерть хлопчика, а потім копнув його

0
1718

Появилися нові шокуючі подробиці смертельної і водночас резонансної аварії, яку скоїв поліцейський. Відтак, з’ясувалося, що дитина була п’яна, а правоохоронець і взагалі копав тіло загиблого.

Нагадаємо, що у Кіровській області, що у Росії сталася ДТП за участю поліцейського. Чоловік на смерть збив 6-річного велосипедиста. Удар був настільки сильний, що загиблого відкинуло на кілька метрів.

Відтак, у ході розслідуванні проти майора поліції Сергія Мельникова з’явилися нові шокуючі подробиці. Так, в крові Вані Суворова, загиблого, експерти знайшли алкоголь – 0,51 проміле. Батьки ж хлопчика впевнені, що результати аналізів сфальсифіковані, адже в іншому випадку це означає, що дитина випила 100 грамів горілки.

Також знайшлися й очевидці аварії, які внесли деяку ясність у справу. Свідки ДТП розповідають,  що поліцейський летів на дуже величезній швидкості. Але найбільше шокувало свідків інше – замість того, щоб надати першу допомогу, розлючений поліцейський накинувся на вмираючу дитину з докорами, що той пом’яв йому капот машини.

“Водій підійшов і його копнув ногою. Ось так, ногою. Він підійшов і сказав: на який х** ти мені капот пом’яв ?!” – розповіла жінка, яка все це бачила на власні очі.

Наразі ж поліцейський не звільнений, бо в МВС повідомляють, що в той день у правоохоронця був вихідний. Крім того, експертиза показала: Мельников в момент ДТП був абсолютно тверезий. На відміну від дитини. Нині слідство триває.