На Волині дідуся після інсульту босого та голодного вигнали з лікарні на вулицю

0
663

У Нововолинську, Волинської області, з місцевої лікарні вигнали літнього чоловіка, котрий не мав грошей на ліки та їжу.

Про це пише “Волинь 24”, з посиланням на Єлизавету Ніверську.

Зазначається, що жінка побачила біля лікарні свого знайомого, літнього чоловіка із побитими ногами. Він розповів, що після інсульту, проте він голодний і без ліків.

Чоловік зазначає, що коли попросив у лікаря їжу, той йому відповів: “У нас тут не столова”.

А тому літній чоловік босоніж пішов шукати гроші на лікування.

Жінку вразила поведінка медичного персоналу, котрі бачили, що людині було вкрай погано, проте йому ніхто не допоміг.

“Йшла в магазин, і випадково побачила біля міської лікарні, за територією, сидів чоловік похилого віку. Видно було, що людині погано, був без взуття, ноги побиті. Я підійшла, щоб надати хоч якусь допомогу і впізнала знайомого. Людина після інсульту, через що бувають провали у пам’яті”, — йдеться в дописі.

Чоловік розповів, що його поклали в кардіологію, а на вулиці він, бо пішов по гроші. З його слів, у відділені кардіології він другий день, голодний і без ліків.

“Коли він попросив у лікаря хоча б каші та зателефонувати рідним, йому відповіли “тут вам не столова і не пункт зв’язку”. Тому він і пішов по гроші. Як людина в лікарні другий день без документів, зв’язку і грошей — я не знаю. Коли він сидів під лікарнею ніхто з медперсоналу, якого на той час було вдосталь на вулиці (прибирали територію), не підійшов і не поцікавився, що з ним, чи не погано людині. Чергова медсестра сказала нам, що нема ліків, тому дивитись за ним не буде”, – пише Єлизавета.

“Від почутого і побаченого я була шокована. Ще раз переконалась, що поки подачку не дасиш, ніхто тебе лікувати не буде, та що там лікувати, і води ніхто не дасть. Нікому не бажаю опинитися в такій ситуації”, — додає дівчина.