На відомому карпатському курорті масово отруїлися відпочивальники

0
1922
фото ілюстративне

Минулого тижня в готельному комплексі «Перлина Карпат» ТзОВ «Резорт Перлина Карпат» в смт. Славське Сколівського району вул. І.Франка,43Б за медичною допомогою звернулося 11 дорослих осіб. Усім встановлений первинний діагноз – гостра кишкова інфекція.

Про це повідомляє Держпродспоживслужба у Львівській області.

Зазначається, що у потірпілих спостерігалася блювота, підвищення температури, болі в животі.

“Спільними симптомами у постраждалих були підвищення температури тіла до 38 градусів, блювота, нудота, діарея, болі в животі. Останні від госпіталізації відмовились та  виїхали з готельного комплексу за місцем проживання (м. Київ, Київська обл., Черкаська обл, та м. Баку). Начальникам структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби відповідних територій  скеровані листи щодо організації амбулаторного спостереження за постраждалими”, – йдеться у повідомленні.

Епідрозслідуванням встановлено, що група в кількості 41особи  проводила корпоратив ІТ-компанії.  Харчувались протягом 11.01.2019р.-12.01.2019 р. в закладі (сніданки та  банкет-вечері), обіди – за межами закладу.

З метою встановлення причин та умов виникнення спалаху, фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області проведено позапланову перевірку ресторану готельного комплексу, який знаходиться в оренді ФОП Романишака Н.Б. з відбором проб продуктів, води, змивів з об’єктів довкілля. Проведено раптове обстеження персоналу. На даний час проводиться комплекс протиепідемічних заходів по локалізації спалаху.

Ситуація перебуває на контролі Держпродспоживслужби Львівської області.