На Сході у свій День народження загинув 24-річний боєць ЗСУ: зупинилося серце

0
4042

У неділю, 31 березня, на бойовому посту в зоні проведення Операції об’єднаних сил раптово помер 24-річний воїн ЗСУ Дмитро.

Про це повідомила волонтерка з Дніпра Карина Загинайко, пишуть fakty.ua.

Зазначається, що військовий служив 93-й бригаді “Холодний Яр” Збройних сил України.

Волонтерка наголошує, що вона привітала воїна з Днем народження, натомість отримала повідомлення про те, що військовий загинув.

Обставини встановлюють.

На сторінці 93-тя ОМБр Холодний Яр також повідомляють про смерть герою:

“Вчорашній день закарбується у нашій пам’яті важкою втратою.

31 березня, у свій день народження, пішов з життя воїн 93-ї бригади Холодний Яр Дмитро Кравченко із позивним «Пальчик». Дмитро мав звання молодшого сержанта та був заступник командира бойової машини.

Серце бійця перестало битись у день його 24-річчя. Воїн помер природною смертю уві сні. Це помітили побратими бійця, коли прийшли до бліндажу, щоб розбудити його на зміну. Наразі ми чекаємо результатів медичної експертизи, щоб повідомити точну причину смерті бійця.

Багаторічна війна лишила відбиток на здоров’ї Дмитра: дух витримав, а тіло, на жаль, підвело.
«Пальчик» народився у селі Вербки Павлоградського району Січеславської області. До бойових дій Дмитро вчився на електрозварювальника.

Захищати Україну на Сході пішов у 19 років. Контракт із 93-ю бригадою підписав у жовтні 2014-го.

«Дмитро воював майже від початку війни. Спочатку в Опитному, на метеовежі Донецького аеропорту, у Тоненькому, Новотошківському, Світличному. На позиції «Зеніт» навпроти ДАПу, де і помер, Діма воював також не вперше», – розповів командир його батальйону Сергій Новіченко. Він зазначив, що «Пальчик» був гідним та відданим своїй справі воїном.

9 грудня 2015 року боєць був контужений: тоді БМП-2 підірвалася на протитанковій міні, два бійці загинули, а шестеро було поранено. Імовірно, саме ця давня травма і стала причиною смерті Дмитра.

Сиротою залишилася 1-річна донечка Альона.

Висловлюємо співчуття батькам та близьким Дмитра.

Вічна пам’ять Герою!”