На що звернути уваги при виборі дитячого матрацу?

0
441

У дітей, як і у дорослих, настрій багато в чому залежить від якості сну. Незручне ліжко може стати причиною частих безпричинних порушень нічного відпочинку, сліз і капризів, особливо у малюків.

Діти шкільного віку багато часу проводять за партою або за письмовим столом. І так як хребет дитини ще повністю не сформувався, він потребує повноцінного відпочинку протягом 10 годин. Тому дуже важливо на якому саме матраці спить дитина, і наскільки він підходить саме йому по всіх параметрах.

Які ж дитячі матраци вибрати – зручні або більш практичні? Або ж краще шукати найбезпечніші для здоров’я? А що, якщо поєднати і те, і інше. Таке теж буває. Ніщо не повинно турбувати дитячий сон, тому краще не економити час і приділити цьому вибору належну увагу.

Якими характеристиками повинен володіти дитячий матрац?

Ставлячи собі питання, як вибрати дитячий ортопедичний матрац, багато хто приходить в глибокі роздуми. Адже від правильного вибору залежить розвиток і здоров’я малюка, а також якість його сну. Тому при покупці слід враховувати наступні моменти:

  • Якщо малюк дуже активний, то матрац краще вибрати без пружин. Дитина може скакати по ортопедичним безпружинні моделям, без ризику зіпсувати конструкцію. Більшість пружинних матраців не витримують стрибки, і швидко втрачають працездатність;
  • Якщо Ви все ж вибрали модель з пружинами, то немає сенсу переплачувати за пружинний блок з великою кількістю пружин на квадратний метр, досить буде 220-250 шт / м2. Так, цей атрибут сприяє рівномірному розподілу тиску і правильному розташування тіла, але вага малюка невелика і не дає пружинам проявити всі свої властивості;
  • Ортопедичні матраци бувають різної твердості. Якщо у дитини здорова спина, то слід вибирати вироби з середньою або помірною жорсткістю. Більшість виробників вказують максимальну вагу, який може витримати виріб, не варто нехтувати цією інформацією.
  • Зовнішнє покриття повинне бути виготовлене з натуральних матеріалів, які не викликають алергічних реакцій. Ніжна дитяча шкіра гостро реагує на тканини сумнівної якості. Тому тут експерименти краще відкласти.
  • Підбираючи варіант для холодних зимових ночей, варто звернути увагу на моделі, у яких вовняна поверхня знаходиться на зовнішній стороні чохла. Тут також необхідно поцікавитися складом вовни.
  • Чохол обов’язково повинен бути знімним. Це необхідно, щоб можна було підтримувати чистоту вироби.

Сучасні виробники створюють якісні і зносостійкі матраци, постачають моделі новітніми розробками, серед компанії, які продають такі матраци варто виділити “Твій матрац”. Тут ви знайдете великий вибір якісних дитячих матраців і отримаєте професійну консультацію від працівників компанії.