На що варто звернути увагу при купівлі і встановленні кондиціонера

0
255

Практично кожна людина в літню спеку мріє опинитися у рятівній прохолоді кондиціонера. Тільки для того щоб він нормально функціонував, джерело прохолоди необхідно правильно встановити. Саме тому, радимо вам при купівлі кондиціонеру довірити їх встановлення професіоналам, адже від правильного встановлення кондиціонера залежить подальше його функціонування. До прикладу, встановленням кондиціонерів у Львові професійно займається компанія “СКВ”. 

Дуже часто, вибираючи кліматичну техніку, громадяни, перш за все, звертають увагу на технічні характеристики виробів, забуваючи ознайомитися з тонкощами їх монтажу. І тільки після здійснення покупки вони розуміють, що обраний ними кондиціонер зважаючи на ті чи інших особливості приміщення не може бути встановлений або ефективно використовуватися. Щоб не сталося таких неприємностей, необхідно знати певні правила установки кондиціонерів, які можуть допомогти при виборі кліматичної техніки. Так, купляючи кондиціонер у Львові у компанії “СКВ” вам обов’язково нададуть рекомендації, які кондиціонери для яких типів приміщень найкраще підходять.

Багато хто вважає, що монтаж кондиціонера полягає в його розташуванні в приміщенні і підключенні до електромережі. Насправді не все так просто. Установка кондиціонера передбачає проведення цілого комплексу робіт, які вимагають професійного підходу. Встановити стандартний побутовий кондиціонер навряд чи вийде самостійно, якщо ви не володієте певними навичками в даній сфері.

Перед установкою кондиціонерів необхідно узгодити проект майбутніх робіт (потрібно визначитися, в якому місці буде розташований внутрішній блок кондиціонера, яким чином буде виводитися сконденсованих рідина, де розмістити зовнішній блок і т.д.). Крім цього варто врахувати рівень шуму, який буде виробляти прилад. Адже якщо він буде сильно шуміти, то вам навряд чи вдасться уникнути скарг сусідів. Для чого потрібен такий ретельний підхід? Перш за все, для того, щоб при установці не були допущені будь-які помилки. Адже навіть найменший недолік може привести до серйозних труднощів, пов’язаних з експлуатацією кондиціонера, а значить і до додаткових витрат на виправлення неточностей.

Всі спліт-системи (які найчастіше купуються звичайними людьми) складаються з двох блоків. Зовнішній блок розташовується на вулиці, завдяки чому основний шум від працюючого кондиціонера не потрапляє в квартиру. В цілому установка таких систем відбувається наступним чином:

  • У стіні, через яку передбачається вихід конденсату, проробляється невеликий отвір. Він повинен бути з певним кутом нахилу, щоб полегшити злив;
  • На зовнішній стіні надійно кріпиться кронштейн, на якому встановлюється зовнішній блок. Зверху може бути прикріплений козирок для захисту блоку від снігу і дощу;
  • Після цього блоки кондиціонера з’єднуються між собою фреонової магістраллю;
  • Потім внутрішній блок встановлюється в приміщенні, і до нього приєднуються електропроводи;
  • Далі проводяться труби з френоном і встановлюється помпа. Дані дії допомагають позбавитися від зайвого повітря, що знижує навантаження на двигун кондиціонера.

Найкраще, якщо установкою кондиціонера займуться фахівці тієї фірми, в якій ви купуєте кондиціонер. Як правило, вони добре знають особливості тієї чи іншої системи. А краще, якщо фахівець проведе огляд приміщення перед покупкою кондиціонера. Тоді ви точно дізнаєтесь, який саме кондиціонер вам варто придбати, і в якому місці його краще встановити.