На сесії Мурованської ОТГ без проектів рішень розглянуть 21 питання

0
2931

Відповідно до розпорядження сільського голови від 4 грудня 2018 року №451/1, 9 чергова сесія Мурованської сільської ради ОТГ відбудеться 14 грудня 2018 року о 10:00 годині за адресою: с. Гамаліївка, вул. Грушевського буд 165, приміщення Народного дому.

Про це йдеться на офіційному веб-сайті Мурованської ОТГ.

До порядку денного включено 21 питання.

1 Про затвердження плану соціально-економічного розвитку на 2019 рік
2 Про затвердження розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об’єктів по Мурованській сільській раді ОТГ на 2019 рік
3 Про преміювання сільського голови на 2019 рік
4 Про затвердження Положення про преміювання працівників апарату сільської ради
5 Про затвердження Положення про преміювання працівників культури
6 Про затвердження Положення про преміювання працівників освіти
7 Про затвердження Положення про преміювання працівників медицини
8 Про затвердження структури та штатного розпису апарату управління Мурованської сільської ради ОТГ (соціальний працівник)
9 Про затвердження річних та помісячних індивідуальних кошторисів до бюджету Мурованської сільської ради ОТГ
10 Про виділення коштів з місцевого бюджету на формування статутного капіталу комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини Мурованської сільської ради об’єднаної територіальної громади Пустомитівського району Львівської області»
11 Про участь в конкурсі «Мікропроекти 2019»
12 Про затвердження Програми реалізації заходів соціальної політики щодо дітей та сім’ї на 2018-2020 роки

 

13 Про затвердження Програми про представницькі видатки
14 Про затвердження Програми та Положення про надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам Мурованської сільської ради ОТГ на 2019 рік
15 Про прийняття бюджету Мурованської сільської ради ОТГ на 2019 рік
16 Про затвердження розпоряджень
17 Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки в межах вул. Київська в с. Гамаліївка Пустомитівського району Львівської області (Цвинтар, Небесна сотня)
18 Про надання дозволу на розроблення детального плану території кварталу житлової забудови в селі Муроване Пустомитівського району Львівської області
19 Про надання дозволу на розробку детального плану території для обслуговування сільського кладовища в с. Кам’янопіль Пустомитівського району Львівської області
20 Про погодження проекту землеустрою щодо зміни межіс. Кам’янопіль Пустомитівського району Львівської області
21 Розгляд заяв та звернень громадян

За повідомленням дописувача групи у facebook “Відкрита громада“, проекти рішень щодо питань порядку денного 9 сесії сільської ради ОТГ є відсутніми, що є порушенням Закону України “Про доступ до публічної інформації”.

“Напевно вже нікого не здивую, що в порушення Закону України “Про доступ до публічної інформації” на сайті відсутні проекти рішень, є лише порядок денний”, – зазначає учасник групи.