На сесії Львівської обласної ради розглянуть питання “дачі Медведчука”

0
1105

12 березня на черговій сесії Львівської обласної ради розглянуть питання “Про надання в користування мисливських угідь у Львівській області ТзОВ “Мисливське господарство “Надбужжя”, яке у журналістських колах називають “дачею Медведчука”. Питання запропоноване до порядку денного з ініціативи голови обласної ради Олександра Ганущина.

Про це повідомляє власкор.

Сьогодні президією Львівської обласної ради була погоджена дата скликання XIX чергової сесії – на 12 березня. Також президією обласної ради було погоджено більше 60 питань для включення до порядку денного.

Серед питань порядку денного будуть розглянуті “Про виконання обласного бюджету Львівської області за 2018 рік”, “Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2019 рік”, “Про внесення змін до обласних програм та показників обласного бюджету Львівської області на 2019 рік”.

Також на сесії розглянуть питання припинення вивезення Львівською ОДА зі Львова твердих побутових відходів та повернення таких повноважень виконкому Львова – “Про внесення змін до рішення обласної ради від 13.07.2017 № 482 “Про затвердження Програми заходів для налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у м. Львові на 2017-2019 роки”.