На російському ярмарку худобу вдягнули у форму радянських солдатів (ВІДЕО)

0
325

На щорічному Свенському ярмарку в російському місті Брянськ одне з місцевих підприємств нарядило корів в елементи військової форми радянського зразка.

Про це пише “УНІАН”.

Як повідомили місцеві ЗМІ, про це у своєму репортажі повідомив брянський екс-підприємець, опозиційний блогер Олександр Коломєйцев. Відео з ярмарку доступно в мережі. На ньому можна бачити, що корови у стійлі вдягнені в шапки з кокардами у вигляді червоної зірки і радянські пілотки. На тварин також наділи накидки камуфляжного кольору, схожі на плащ-палатки. На огородженні стійла прикріплено солдатський казанок.

За словами автора відео, це не перший подібний випадок. Раніше жителям показували «вбитих поросят у формі партизан». Сам він назвав такі ідеї «свійським патріотизмом». Проте, деяким відвідувачам, яких опитав блогер, ідея сподобалася.

Російський канал «360» додзвонився до керівництва ТОВ «Молочное», яке і нарядило худобу в форму. «А що такого, що одягли військову форму? Під час війни у нас вони були на допомозі? Грубо кажучи, населення годували. Якби не корови, у нас би загинуло багато людей, яким нічого було їсти. […] В цьому я нічого не бачу страшного», — заявив директор підприємства Сергій Федотов.

Нагадаємо, росіянка прилипла до ванної та півдня кликала на допомогу.