На Прикарпатті чоловік викрав п’ять курей і отримав строк

0
1375

Долинський районний суд виніс вирок уродженцю Одещини, який скоїв крадіжку на Прикарпатті. 19 листопада 2021 року близько 07:15 обвинувачений зайшов на територію чужого домоволодіння, проник до курятника, звідки вкрав п’ять курей, чим спричинив потерпілій матеріальні збитки на суму 390 гривень.

Про це пише “Галка”.

«Обвинувачений в судовому засіданні свою вину у вчиненому визнав повністю. Суду пояснив, що він повернувся з тимчасових заробітків у Польщі. По приїзді додому, дружина не пустила його і вигнала з хати. Після цього він проживає то у своїх знайомих, то на вокзалі. У листопаді зранку він проходив біля будинку, де проживає потерпіла, яку він знає, оскільки раніше робив у неї ремонт. Проходячи повз будинок, зайшов на подвір’я і з курника забрав курей, яких поскладав у великий мішок для сміття. Після цього з викраденим він пішов у напрямку магазину в старій частині Долини. По дорозі зустрів незнайомих чоловіка та жінку, яким запропонував купити викрадені кури, на що ті погодились. Отримавши від незнайомих 150 гривень, він пішов у магазин, де купив пляшку горілки та закуску, які спожив», – йдеться у вироку суду.

У вчиненому обвинувачений щиро розкаюється. Обіцяє в найближчому майбутньому відшкодувати заподіяні збитки. Оскільки він визнає свою вину повністю, просить суд не допитувати потерпілу, свідків по даній справі. Просив суворо його не карати.

Потерпіла в судове засідання не з’явилася. Просила судити його згідно Закону.

Суд визнав чоловіка винним за ч.3 ст.185 КК України та призначив покарання у вигляді позбавлення волі на строк три роки. На підставі статті 75 КК України звільнив його від відбування призначеного покарання з іспитовим строком один рік.