На початку нового року «Батьківщина» Львівщини розпочне процедуру відкликання недобросовісних депутатів

0
740

Згідно із законом «Про статус депутатів місцевих рад» уже на початку наступного року партія ВО «Батьківщина» розпочне процедуру відкликання недобросовісних депутатів, які не відстоюють інтереси громад, не дотримуються принципів та цінностей «Батьківщини» та не висвітлюють свою діяльність у соціальних мережах. Зокрема, серед кандидатів на відкликання є представники Львівщини.

 

Про це йшлося у неділю, 12 грудня, під час звітів фракцій партії ВО «Батьківщина» у територіальних громадах Самбірського району.

У зустрічі з представниками рад району взяв участь депутат Львівської обласної ради від «Батьківщини» Степан Пилип. Він наголосив на тому, що головні принципи партії «Батьківщина» були і залишаються незмінними – це відчуття політичної відповідальності, професійність, моральність та патріотизм, виправдання довіри виборців та дотримання партійних принципів – це найвідповідальніші завдання кожного члена «Батьківщини». 

Степан Пилип добре обізнаний із проблемами краю, позаяк упродовж року проводив прийоми громадян у всіх створених громадах району. 

 

Варто зазначити, що наймолодший депутат від «Батьківщини» на Львівщині Петро Поврозник представляє партію у Боринській територіальній громаді.

 

Як відомо, у 9 громадах Самбірщини працюють 30 депутатів. Створені фракції «Батьківщини», які відстоюють питання соціального захисту мешканців, борються із нечесною оптимізацією (а фактично ліквідацією) установ освіти і культури, відвойовують кожне робоче місце для жителів гірських населених пунктів. За словами керівників фракцій, найпоширеніші проблемні питання – звернення за матеріальною допомогою, нарікання на відсутність ремонту доріг, скарги на нечесну оптимізацію (звільнення / скорочення ставок) працівників бюджетної сфери.