Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    • Статті
    • Блоги
    • Відео дня
    • Інтерв’ю
    • Фото дня
    Facebook Instagram Telegram
    Цинічний ЛьвівЦинічний Львів
    • Цинічний
    • Політичний
    • Економічний
    • Культурний
    • Туристичний
    • Спортивний
    • Україна
    • Львівщина
    • Інше
      • Громадський
      • Історичний
      • Світ
      • Життя
      • Війна з Росією
      • Музика
      • Від шефа
    Цинічний ЛьвівЦинічний Львів
    Головна Сторінка » На найбільшому фестивалі Західної України виступить російський гурт, який підтримує сепаратистів?
    Політичний

    На найбільшому фестивалі Західної України виступить російський гурт, який підтримує сепаратистів?

    adminBy admin13.03.2020Коментарів немає2 Mins Read
    Facebook Twitter Telegram

    На офіційній сторінці фестивалю “ZAXIDFEST” у фейсбуці появилася інформація, що цьогоріч на фестивалі виступатиме російський гурт “Louna”, який свого часу неодноразово виступав в окупованому Криму.

    Про це повідомляє ІА “Цинічний Львів“.

    Багато з людей обурилися виступом російського гурт на цьому фестивалі і залишали такі коментарі під відповідною публікацією:

    Невдоволення людей є зрозуміли, адже цей гурт “Louna” часто виступає на фестивалі “Нашествие” в окупованому Криму, який часто фінансується Міністерством оборони Російської Федерації!!!

    виступ в окупованому Криму на фестивалі, який підтримує Міноборони РФ

    Ба більше того цей гурт є настільки популярний в псевдореспубліках “ДНР” і “ЛНР”, що під їхню музику в Youtube є безліч кліпів про війська “Новоросії”, про те який хороший “Беркут”, який розстрілював майданівців і інший брєд про псевдореспубліки.

    А якщо подивитися на програму виступів гурт, то можна зрозуміти, що вони виступають переважно у Росії.

    Чому цей гурт запросили на один з найбільших фестивалів Західної України, який відбуватиметься на Львівщині поки не відомо. Багато громадських діячів вважає, що поки на війні з російським агресором гинуть українські хлопці запрошувати таких артистів недоречно.

    Нагадаємо, гурт Louna — російська рок-група з жіночим вокалом. Деякі журналісти називають групу «сайд-проектом» учасників російського рок-гурту «Tracktor Bowling», хоча самі музиканти у своїх інтерв’ю спростовують цей, помилковий, на їхню думку, епітет, наполягаючи на тому, що Louna — «це самостійна група».Назва утворена від творчого псевдоніму вокалістки Лусіне Геворкян «Лу».

    louna louna західфест louna російський гурт
    Share. Facebook Twitter Telegram Copy Link

    Схожі публікації

    Цинічний

    Біля Дрогобича в озері втопився хлопець (ФОТО 18+)

    29.06.2026
    Цинічний

    На Львівщині у жахливі автотрощі загинув водій, ще двох людей забрала швидка

    27.06.2026
    Цинічний

    Трагедія на Львівщині: в озері потонула 17- річна дівчина

    27.06.2026
    Останні публікації

    Як обрати одноразові судочки для гарячих страв?

    08.07.2026

    Штамповані ножі — переваги, порівняння з кованими, вибір 2026

    03.07.2026

    Біля Дрогобича в озері втопився хлопець (ФОТО 18+)

    29.06.2026

    Львівщину накрила аномальна спека

    27.06.2026

    Конференція URC2026, що проходила у Гданську принесла Україні близько 160 угод на суму понад 10 мільярдів євро

    27.06.2026

    На Львівщині у жахливі автотрощі загинув водій, ще двох людей забрала швидка

    27.06.2026
    Цинічний Львів
    Facebook Instagram YouTube Telegram
    • Реклама на сайті
    • Контактна інформація
    • Privacy Policy

    © 2026 При повному або частковому відтворенні матеріалів активне посилання на cynicallviv.com.ua .обов'язкове. Адміністрація сайту може не поділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.
    E-mail редакції: cynicallviv@gmail.com

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.