На найбільшому фестивалі Західної України виступить російський гурт, який підтримує сепаратистів?

0
1276

На офіційній сторінці фестивалю “ZAXIDFEST” у фейсбуці появилася інформація, що цьогоріч на фестивалі виступатиме російський гурт “Louna”, який свого часу неодноразово виступав в окупованому Криму.

Про це повідомляє ІА “Цинічний Львів“.

Багато з людей обурилися виступом російського гурт на цьому фестивалі і залишали такі коментарі під відповідною публікацією:

Невдоволення людей є зрозуміли, адже цей гурт “Louna” часто виступає на фестивалі “Нашествие” в окупованому Криму, який часто фінансується Міністерством оборони Російської Федерації!!!

виступ в окупованому Криму на фестивалі, який підтримує Міноборони РФ

Ба більше того цей гурт є настільки популярний в псевдореспубліках “ДНР” і “ЛНР”, що під їхню музику в Youtube є безліч кліпів про війська “Новоросії”, про те який хороший “Беркут”, який розстрілював майданівців і інший брєд про псевдореспубліки.

А якщо подивитися на програму виступів гурт, то можна зрозуміти, що вони виступають переважно у Росії.

Чому цей гурт запросили на один з найбільших фестивалів Західної України, який відбуватиметься на Львівщині поки не відомо. Багато громадських діячів вважає, що поки на війні з російським агресором гинуть українські хлопці запрошувати таких артистів недоречно.

Нагадаємо, гурт Louna — російська рок-група з жіночим вокалом. Деякі журналісти називають групу «сайд-проектом» учасників російського рок-гурту «Tracktor Bowling», хоча самі музиканти у своїх інтерв’ю спростовують цей, помилковий, на їхню думку, епітет, наполягаючи на тому, що Louna — «це самостійна група».Назва утворена від творчого псевдоніму вокалістки Лусіне Геворкян «Лу».