На Миколаївщині жінка врятувала двох дітей, що провалилися в ополонку (ФОТО)

0
1582

На річці Інгулець у Снігурівці Миколаївської області 27 січня жінка врятувала двох дітей віком 10 та 8 років, які провалилися під лід.

Про це повідомляє обласне управління ДСНС.

У той день восьмирічний Данило Євдокимов, його десятирічна сестра Аня і двоюрідний брат Андрій бавилися спочатку на березі, а потім вийшли на лід. Дівчинка кинула шапку брата вперед, а коли Данило побіг за нею, лід під ним проломився, і хлопчик опинився у крижаній воді. Злякавшись за молодшого брата, Аня стрибнула за ним, щоб допомогти вибратися, Андрію ж наказала бігти до найближчих будинків і кликати дорослих.

Свідком цієї трагедії стала Таміла Чернюк, яка проживає недалеко від водойми.

“Я вийшла на вулицю поговорити по телефону і почула дитячий крик. Спочатку думала, що дітвора грається, але потім зрозуміла, що сталося лихо. Як була, в халаті і тапочках, бігла щосили вниз до річки, стрибнула в ополонку і один за іншим витягла дітей. Наказала їм повзти до берега і сама поповзла”, – розповіла жінка.

Рятувальники і співробітники поліції викликали швидку медичну допомогу, та дітей для обстеження доставили в лікарню. Їхньому здоров’ю нічого не загрожувало, і незабаром батько забрав їх додому.