На могилі вбитого бійця ООС зупинилося серце його друга дитинства

0
2069

У селі Суботці Знам’янського району Кіровоградської області на могилі вбитого на Донбасі українського військового Віталія Лімборського помер його друг Володимир Фуженко.

Як пише “Цинічний Львів” про повідомила в Facebook волонтерка Тетяна Бородіна, трагедія сталася в суботу, 30 травня, передає “Obozrevatel”.

Люди , це жах жахітній ! Тільки написала за похорони військового Віталія Лімборського , який загинув від кулі снайпера і…

Опубликовано Тетяной Бородіной Воскресенье, 31 мая 2020 г.

“Тільки написала про похорон військового Віталія Лімборського, який загинув від кулі снайпера і похованого в Суботцях Знам’янського району, а тут така страшна новина – на наступний день на могилі одного зупинилося серце його товариша з дитинства, він ніс портрет Віталія під час похорону”, – написала вона.

Бородіна зазначила, що під час прощання з Лімборським над площею весь час кружляли два круки.

“Я дивилася на них і боялася озвучити те, що звучало в голові – буде ще один молодий померлий. Я боялася озвучити, але так і сталося“, – додала вона.

Відомо, що Фуженко та Лімборський родом з Костянтинівки Донецької області. Чоловіки жили на одній вулиці і довго дружили. Поховають Фуженка в Костянтинівці.