На Майдані відбувається велелюдне віче за “червоні лінії” у переговорах з Путіним

1
982

На Майдані Незалежності у Києві відбувається масова акція ««Червоні лінії» для Зеленського».

Акцію влаштували напередодні Нормандської зустрічі, де президент Володимир Зеленський зустрінеться з лідерами Франції, Німеччини та Росії.

Учасники мітингу вийшли на підтримку і захист України перед переговорами Володимира Зеленського з лідерами РФ, Німеччини та Франції у “нормандському форматі”.

Тисячі українців тримають у руках прапори України та політичних сил. По обидва боки від сцени розміщені великі написи “Червоні лінії для Зе”.

Співорганізатори акції: ВО “Свобода”, “Європейська солідарність”, “Голос”, “Батьківщина”, Рух Опору Капітуляції, Українська Добровольча Армія, “Демократична сокира”, ГО “Солідарна справа громад”, відомі волонтери, ветерани та небайдужі громадяни.

Вимоги учасників протесту: жодних компромісів щодо унітарної держави і федералізації, щодо європейського та євроатлантичного курсу, щодо деокупації і повернення Криму. Також на акції вимагають не вчиняти жодних політичний дій, зокрема виборів на тимчасово окупованих територіях Донбасу до виведення російських військ, роззброєння незаконних збройних формувань, встановлення контролю над державним кордоном, а також не робити зупинок у міжнародних судових процесах проти Росії.