На Львівщині засудили священика за побиття колеги

0
608

На Львівщині суд покарв священика, який у 2016 році вчинив бійку у приміщенні Ясеновецької сільської ради. За версією слідства, один із священнослужителів храму Золочева під час словесного конфлікту умисно вдарив іншого священника із району у грудну клітку, спричинивши травми, які призвели до короткочасного розладу здоров’я.

Про це повідомляє прокуратура Львівської області.

Такі дії духовного наставника кваліфіковано за ч.2 ст.125 КК України (легкі тілесні ушкодження). Як повідомили 14 квітня у прес-службі Прокуратури Львівської області, священника із Львівщини визнали винним у побитті.

У травні 2018 священника визнано винним у вчиненні вказаного злочину та звільнено від покарання на підставі ЗУ “Про амністію у 2016 році”.

Крім цього, суд зобов’язав кривдника сплати майже 10 тис. грн завданої матеріальної та моральної шкоди.
Не погодившись із цим вироком священник оскаржував його, однак, прокурорами Золочівської місцевої прокуратури в усіх судових інстанціях доведено вину кривдника.

Так, остаточну крапку у цій справі поставив Верховний суд цьогоріч у лютому, який виніс постанову, у якій, серед іншого, констатував, що Золочівським районним судом повно і усебічно розглянуто обставини кримінального провадження, а наведені у касаційній скарзі захисника мотиви не спростовують правильності висновків, викладених у судових рішеннях першої та апеляційної інстанцій.