На Львівщині засудили екс-керівницю одного з відділень банку

0
814

На Львівщині екс-керівницю одного із відділень банку засудили до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Про це повідомляє пресслужба Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Суд заочно визнав винною у зловживанні службовим становищем, що призвело до привласнення та розтрати значної суми коштів.

За матеріалами управління захисту економіки у Львівській області було відкрито кримінальне провадження, в межах якого встановлено, що упродовж 2007-2010 років на той час керівниця одного із відділень банку у м. Кам’янка-Бузька, користуючись довірою вкладників банку, видавала завідомо неправдиві документи. Так наприклад, остання видавала довідки про відсутність у громадян кредитних зобов’язань перед банком після проведення відповідних розрахунків, а також фіктивні договори банківського вкладу та внесення на рахунки коштів. Однак, гроші, отримані від клієнтів фінустанови, керівник відділення не вносила до каси та не відображала у фінансово-господарській документації. За такою «схемою» остання привласнила майна на суму понад 5,4 млн. грн.

У жовтні 2016 року кримінальне провадження було скеровано до суду.

Наразі, Жовківським районним судом Львівської області обвинувачену визнано винною у вчиненні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 190 (Шахрайство), ч.ч. 2, 3, 4 ст. 191(Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 4 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів), ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) та ч.ч. 1, 2 ст. 366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді 10 років позбавлення волі з трирічним позбавленням права обіймати посади, пов’язані з фінансово-банківською діяльністю.

Також суд конфіскував належне їй на праві власності майно та призначив штраф розміром 700 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.