На Львівщині загинув 57-річний рибалка, який провалився під кригу(ФОТО)

0
1178

У місті Рудки Самбірського району 25 січня рибалка провалився під кригу. Чоловіка витягли з води рятувальники. Однак чоловік помер у лікарні.

Про це пише “Цинічний Львів” з посиланням на ZAXID.NET

Випадок трапився в обідню пору. Близько 15:00 до служби порятунку подзвонив очевидець і повідомив про те, що на озері під лід провалився чоловік. Рибалка перебував на відстані 30 метрів від берега і тримався за уламок криги, щоб не потонути. Глибина озера в цьому місці була 2 – 2,5 м. Туди виїхали рятувальники з Рудок і Самбора.

«За допомогою ручної пожежної драбини, мотузки, рятувального круга добралися до потерпілого та витягнули чоловіка на берег. Його передали працівникам екстреної медичної допомоги», — повідомили у Самбірському РВ ДСНС Львівщини.

Зображення може містити: 1 особа, стоїть та надворі

Зображення може містити: 1 особа, стоїть, небо та надворі

Зображення може містити: сніг, дерево, небо, автомобіль та надворі

Зображення може містити: одна або кілька осіб, дерево, небо, надворі та природа

Зображення може містити: одна або кілька осіб, дерево, небо, надворі та природа

«Чоловіка, що провалився, побачили люди, що проживають біля водойми. Операція з порятунку тривала близько 40 хвилин. Була велика небезпека нових проломів криги», — розповів працівник прес-служби ДСНС Львівщини Ігор Курус.

Скільки часу у воді пробув чоловік, рятувальники не знають. Попри успішну операцію порятунку, 57-річний чоловік помер у приймальному відділенні Самбірської швидкої медичної допомоги.

Нагадаємо, що  у суботу, 23 січня, у селі неподалік Жидачева на Львівщині провалились під лід та загинули двоє місцевих рибалок.