На Львівщині за минулу добу, 23 серпня, трапилися три смертальні ДТП.
Про це інформує “Цинічний Львів” з посиланням на ЛОДА.
23 серпня, близько 14:30 год., в с. Верхні Гаї Дрогобицького району, водій автомобіля «ВАЗ» 1981 року народження, з’їхав у кювет та перекинувся. Внаслідок ДТП водій автомобіля загинув на місці події.
23 серпня, близько 20:30 год., на автодорозі у с. Старий Яр Яворівського району, водій автомобіля «Вольксваген Венто», мешканець с. Старий Яр 1987 року народження, з’їхав у кювет та перекинувся. Внаслідок ДТП на місці події загинув пасажир автомобіля – місцевий мешканець 1963 року народження та у стані середнього ступеня важкості, госпіталізовано у Яворівську ЦРЛ 1 неповнолітнього пасажира – місцевого мешканця 2015 року народження.
23 серпня, близько 23:00 год., у м. Броди, на вул. Тернопільській (виїзд на автодорогу «Київ -Чоп») водій вантажного автомобіля «Сканія» 1988 року народження, здійснив зіткнення з автомобілем «Фіат Добло», під керуванням мешканця м. Броди 1964 року народження. Внаслідок ДТП водій автомобіля «Фіат Добло загинув на місці події та 3 пасажири, у тому числі 2 дітей,(2013 та 2014 року народження) з травмами різного ступеня важкості госпіталізовані у Бродівську ЦРЛ.
Обставини подій встановлюються.
Нагадаємо, що 22 серпня на Львівщині 27-річний водій спричинив смертельну лобову ДТП з фуроюю.

