На Львівщині з колонії втекли 2 небезпечних злочинці (ФОТО)

1
3775
У Львівській області з Миколаївської колонії вчора втекли двоє засуджених.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич.

Зараз по області працює поліція. Відомо, що злочинці о 22:30 3 вересня замовляли таксі з Миколаєва на Київ і ще в кількох напрямках, але служби відмовилися.

Один із засуджених – Бортовенко Віталій Андрійович 1999 народження, житель Києва, В. Маяковського. Чоловіка засудили в 2017 році до 5 років за статтею 153 ч. 1 (Насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, – ред.), і стаття 187 ч. 1 (Розбій, – ред.).

Також відомі прикмети злочинця. Чоловік низький – до 170 см. Світло-русяве волосся, очі – сині. Також у нього є татуювання на лівій руці у вигляді напису «золото», на правій руці напис «золото», на пальцях лівої руки – цифри «1» «9» «9» «9».

Другий утікач – Дмитрук Павло Васильович 1992 народження, житель села Лука Житомирського району. Чоловіка засудили в 2019 році на три роки за статтею 309 ч. 2 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту, – ред.).

Зріст засудженого – до 170 см. У нього чорне волосся, очі – карі. У чоловіка є татуювання на правій руці – напис «в’язниця – наука з наук і світ жорстокий і гоноровий».