У Львівській області врятували оленя, яке хотіли продати на притравку для собак (ФОТО)

0
1788

Вчора, 13 лютого активісти Домівки Врятованих Тварин викупили за 4 тисячі гривень оленя, яке утримували у Старосамбірському районі.

Про це повідомляє на офіційній сторінці у Facebook “Домівки Врятованих тварин” Орест Залипський.

“Оголошення про продаж тварини на OLX з’явилося о 10.00, за півгодини ми вже домовлялися про купівлю оленяти. На тваринку вже були покупці — місцеві єгері, які планувати купити її на притравку. Але господарі пошкодували малого і продали нам. Не раз бувало, коли ми просто не встигали викупити тварину. Люди, які утримували оленя, знайшли його ще 5 червня в ожиннику і взяли для своєї малої доньки. Вони живуть у глухому селі, за 30 кілометрів від Старого Самбора. Тримали оленя на подвір’ї прив’язаним у маленькому вольєрі 2 на 2 метри. Ошийник його понатирав так, що в деяких місцях навіть є невеликі рани. Тварина була розвагою для їхньої доньки — вона з ним гуляла, бавилася. А зараз, коли сім’я переїжджає у місто і нема кому доглядати,  оленя вирішили продати”, — йдеться у повідомленні.

За словами зоозахисників, оленя дуже ручне. Не надто довіряє чоловікам, але легко контактує з жінками і дітьми. Оленя триматимуть у Домівці Врятованих Тварин в парку Знесіння у Львові. Зроблять для нього просторий вольєр, бо він скаче з місця на понад 2 м у висоту.

Підтримати діяльність Домівці Врятованих Тварин  і допомогти сплатити борг за викуплене оленя можна, переказавши кошти на цей рахунок: 149 5100 6099 4870 Orest Zalypskyi