На Львівщині водій автобуса сказав відомій львівській волонтерці “закрити морду” на її прохання вимкнути російський шансон (ФОТО)

0
9540

Львівська волонтерка, очільниця ініціативи “Волонтерська сотня Львів” при військовому госпіталі Світлана Сидоренко написала на своїй сторінці у Facebook, як 11 січня у маршрутці Городок-Львів водій слухав російський шансон. На зауваження пані Світлани він реагував вкрай агресивно і сказав їй “закрити морду”. І все це на шостому році війни.

“Сьогоднішня поїздка маршруткою N140  Городок-Львів. Їдемо вулицею Городоцька. Чую по  радіо якась передача. Не слухаю, але дуже вже голосно. Потім клац і …. “вадітєль, нажмі на тормоза”. Я промовчала, подумала, що то якась реклама.  І так одна пісня, друга.

Я кажу водію, що це громадський транспорт і якщо водій любить слухати російську музику, то більше пасує робити це вдома.
“А ти мені будеш вказувати що маю слухати?! Закрийся і сиди там!”,- розізлився водій.

“Чого це ви мені розтикались? Я вам спокійно зробила зауваження і не хамила вам”- відповідаю.

“Закрийся, я тобі сказав! Що хочу то й включаю!”, – продовжує водій.

“Наші брати і сестри вмирають за нашу мову і землю, а ви підтримуєте агресора. А якщо не вірите, то ще можете спробувати поїхати і самому побачити”, – кажу водію.

“Закрий свою морду! Чуєш, закрий морду! Я вже своє віддав! Буде мені ту казати що маю слухати”, – плювався слюною водій.
Коли я виходила з автобуса, то він відвернувся від мене.

На превеликий сум я не змогла зробити світлину “героя” який щось комусь віддав…
Ось так одягаємо вишиванки, мешти нові до свята, поклони в церкві, сповіді Богу і б’ємся в груди:”я патріот!” і підтримуємо ворога”, – пише волонтерка.