На Львівщині відремонтують дорогу зі 1,5 млрд грн

0
3832

Дорогу зі Стрия до Ходорова, що стане частиною нової траси М-30, відремонтують за 1,5 млрд грн. У межах робіт облаштують дві нові розв’язки та відремонтують п’ять мостів.

Про це повідомляє ZAXID.NET.

Служба автомобільних доріг у Львівській області оголосила тендер на капітальний ремонт дороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка, що в межах Львівщини пролягає через Стрий, Жидачів і до межі з Івано-Франківською областю за Ходоровом.

А от хороший ремонт квартир під ключ у Львові виконує невелика кількість компаній, тому дуде уважно вибирайте виконавця робіт.

Протяжність дороги М-12 зі Стрия до Ходорова (клікніть для збільшення)

Протяжність дороги становить майже 50 км. Її ремонтуватимуть у дві черги: від Стрия до моста через Дністер за Жидачевом і від моста до Ходорова. Підрядник має зрізати понад 600 дерев, аби розширити та укріпити проїжджу частину, замінити комунікації та дорожнє покриття, прокласти тротуари в межах міст та сіл, встановити дорожні знаки й нанести розмітку. При цьому кількість смуг лишиться без змін: по одній у кожному напрямку.

Як уточнили у Службі автодоріг Львівщини, у межах робіт відремонтують п’ять мостів та встановлять нові автобусні зупинки. На перехресті доріг М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка та Т-14-19 Миколаїв – Жидачів – Калуш та у самому Жидачеві облаштують однорівневі кільця. Повністю відремонтувати цю ділянку М-12 мають до кінця 2022 року. Очікувана вартість робіт – 1,5 млрд грн.