На Львівщині в школі чоловік відрізав собі пальця. Директорку судитимуть

0
971

У одній із шкіл Перемишлянського району працівник навчального закладу різав колоди саморобною циркуляркою за вказівкою директорки. Під час цієї небезпечної роботи чоловік випадково ампутував собі палець на руці. Про цей випадок повідомили у прокуратурі Львівської області, адже керівник шкільного закладу грубо порушила правила з питань безпеки життєдіяльності та законодавство з питань охорони праці.

Також під час слідства з’ясувалось, що інструмент не перебував на обліку, хоча був основним виробничим інструментом школи, більше того , не був обладнаний спеціальними засобами захисту.

Експертиза з питань безпеки життєдіяльності встановила , що робота на циркулярці є роботою з підвищеною небезпекою – під час проведення якої, директорка школи не забезпечила належного управління системою охорони праці, інформують на сацті прокуратури.

“Варто зазначити, внаслідок грубих порушень на робочому місті, працівник школи залишився без пальця на руці, проте підозрювана своєї провини категорично не визнає. Обвинувальний акт у провадженні за ч 1 ст. 272 КК України(Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) скеровано до суду. Санкція статті передбачає обмеженням волі терміном до 3-ох років”, – зазначається у повідомленні.