На Львівщині у столітньому храмі мироточить ікона пресвятої Богородиці (ФОТО, ВІДЕО)

0
3469

В селі Ременів, що неподалік Львова, у 115-літньому храмі ПЦУ мироточить ікона пресвятої Богородиці «ВСЕЦАРИЦЯ».

Про це повідомляє Рівненська єпархія ПЦУ.

Настоятель храму Собору Пресвятої Богородиці протоієрей Михайло Пасірський розповідає, що миро стало просто-таки литись, зокрема, проявляється з очей Богородиці. Ніби сльози. 

Мироточивість як чудесне явище відоме Святій Церкві ще з перших років християнства, а численні факти мироточивості мощей святих та ікон були підтверджені протягом всієї історії Церкви.

Достеменно науковці й досі не можуть пояснити диво мироточення, так само, як і час, місце чи, власне, ікону, яка виявляє це надприроднє чудо. Але дослідники, історики та священники сходяться на думці, що таке явище виникає не просто так, а на певну пересторогу.

З історії знаємо багато прикладів мироточення ікон, зокрема, напередодні важливих подій, змін, перемін. Більшість з мироточивих ікон – то образи Божої Матері, нашої Небесної Заступниці, Непереможної Воєводи, яка захищає людей у найскрутніші моменти життя. Так і нині, вважає протоієрей Михайло Пасірський, мироточивість ікони Пресвятої Богородиці на Львівщині – це добрий знак.

«Маємо чекати позитивних змін. Бо коли ікона кровоточить, то передвіщає біду, а мироточить – значить, на добро і підтримку. З нами Бог і Матір Божа, а значить – перемога буде за нами»,– переконаний отець Михайло.