На Львівщині у школі при дітях вбили собаку

0
837

Вчора у місті Городок Львівської області завгосп школи №2 жорстоко вбив на очах у дітей собаку. Собака був безпритульним, часто гуляв біля школи. Діти його любили та грались з ним.

“Моя донька прибігла додому і була шокована, не могла підібрати слів, щоб пояснити, що на її очах завгосп вдарив собаку по голові, запхав у мішок та кинув у річку”,- розповідає мати школярки Оксана Войтко.

Цікаво, що перед тим, як трапилась ця неприємна ситуація, директор школи спитався в школярів, чий то пес. Після чого додав: “Якщо нічий, то ви його більше не побачите.”

Це не перший подібний інцидент у цій школі. Раніше працівники школи також викидали собаку у річку, але тоді діти встигли врятувати його, а одна з учителів відвезла тварину до ветеринара. Другий випадок не мав щасливого кінця: над іншим собакою знущались в підвалі школи, а згодом знайшли у крові на вулиці біля їдальні.

Директор школи, Петро Продивус, заперечує будь-яку інформацію подібного характеру, додаючи, що на той момент його не було у школі. Наразі правоохоронці склали протокол про ситуацію, яка трапилась учора.