На Львівщині у річці під час купання втопився 14-річний хлопчик (ФОТО 18+)

0
17679

У середу, 16 червня, в місті Червоноград, що на Львівщині, трагічно загинув підліток. 14-річний хлопець потонув під час купання в річці Солокія.

Про це інформує“Захід.нет” з посиланням на пресцентр Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Трагедія на Львівщині: у Червонограді втопився 14-річний хлопець, - ФОТО, фото-2, Фото: Центральна рятувально-водолазна служба Львівської області

Згідно з повідомленням ДСНС, трагедія сталася орієнтовно о 15 годині. Діти відпочивали біля річки, раптово один із хлопців зник під час купання.

На місці працювали рятувальники. Водолазам вдалося дістати тіло загиблого з річки.

Наразі фахівці встановлюють причини загибелі хлопця.

У ДСНС закликали завжди пам’ятати про безпеку під час відпочинку на водоймах. Фахівці розповіли правила поведінки на водоймах.

Трагедія на Львівщині: у Червонограді втопився 14-річний хлопець, - ФОТО, фото-3, Фото: Центральна рятувально-водолазна служба Львівської області

Правила поведінки на воді

Купатися дозволено виключно в обладнаних місцях місцях, спеціально відведених місцевими органами виконавчої влади. Заходити у воду варто лише в світлу частину доби. Купатися дозволяється в спокійну безвітряну погоду при швидкості вітру до 10 м/сек, температури води – не нижче + 18° С, повітря – не нижче + 24° С. Після прийняття їжі купатися можна не раніше, ніж через 1,5 – 2 години.

Заходити у воду необхідно повільно, дозволяючи тілу адаптуватися до зміни температури та води. У воді варто перебувати не більше 15 хвилин. Після купання не рекомендується приймати сонячні ванни, краще відпочивати у тіні. Не рекомендується купатися поодинці біля крутих, стрімчастих і зарослих густою рослинністю берегів.

Перед тим, як стрибати у воду, переконайтесь в безпеці дна і достатній глибині водоймища. Під час купання не робіть зайвих рухів, не тримайте свої м’язи у постійному напруженні, не гониться за швидкістю просування на воді, не порушуйте ритму дихання, не перевтомлюйте себе, не беріть участі у великих запливах без дозволу лікаря і необхідних тренувань.

На воді забороняється:

 • купатися в місцях, які не визначені місцевими органами виконавчої влади та не обладнані для купання людей;
 • залазити на попереджувальні знаки;
 • стрибати у воду з човнів, катерів, споруджень, не призначених для цього;
 • пірнати з містків, дамб, причалів, дерев, високих берегів;
 • використовувати для плавання такі небезпечні засоби, як дошки, колоди, камери від автомобільних шин, надувні матраци та інше знаряддя, не передбачене для плавання;
 • вживати спиртні напої під час купання;
 • забруднювати воду і берег (кидати пляшки, банки, побутове сміття і т.д.), прати білизну і одяг у місцях, відведених для купання;
 • заходити глибше, ніж до поясу дітям, які не вміють плавати;
 • купання дітей без супроводу дорослих.