На Львівщині у небі над містом віряни побачили “Божий Знак” (Фото)

0
6486

Мережею поширюється фотографія, зроблена 26 квітня у м. Золочів Львівської області. На світлині видно природне явище – хмара, з якої простежується фігура чололовіка зі схиленою головою, над яким стоїть жінка. Відповідну фотографію оприлюднила вірянка Оксана Крипніцка

Про це пише pravdalviv.com

“Тільки , що я це побачила та сфотографувала!!! вул. Шевченка … ви те саме бачите, що і я, мене переповнюють емоції”, – зазначила жінка.

У мережі розгорнулася бурхлива дискусія. Одні припускають, що у зображенні можна побачити Ісуса Христа і Діву Марію та висловлюють своє захоплення.

“Молилася вервицю і згадувала цю фотографію,що ти зробила, і настільки мене огорнуло мурахами, відчуття благословення”.

“В Святому письмі є виразно записане будуть знаки на небі і землі. Але люди сучасні цього не бачать. Все виправдовують чимось іншим як в одному коментарі це просто хмари і уява. Ми просто в сучасному світі не хочемо побачити і почути що Господь хоче нам сказати. Не хочемо каятись. Мати Божа стільки разів обявляється в різних куточках світу плаче і просить про молитву піст за грішників про навернення світу але ми в це також не віримо це так само як жив Ісус навчав і робив чуда а люди і так не вірили хоча бачили і Його розіпяли”.

“Насправді це Божий знак”.

“Це велике чудо побачити Марію . Збільшивши фото можна побачити образ Марії, аж мурашки по тілу пішли . Це добрий знак . Допоможи нам , Маріє і прости всі гріхи”.

“Бачу Ісуса, він сидить і читає. Дякую тобі Спасителю, прости нас грішних”.

Інші користувачі мережі поставилися доволі скептично до природного явища.

“Це всього лиш хмари, а фантазія в усіх різна, хто, що хоче побачити, той те і побачить. Головне,щоб віра в серці була”.