На Львівщині священик російської церкви незаконно зберігав бойову гранату та зброю

0
2470
Фото ілюстративне
Священнослужителя, якого підозрюють у незаконному поводженні зі зброєю, триматимуть під вартою.
Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області, передає Гал-Інфо.

За процесуального керівництва Городоцької місцевої прокуратури повідомлено про підозру священнослужителю Православної церкви, Благочинного Львівського округу Російської істинно-православної церкви у вчиненні  кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.263 КК України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

У ході досудового розслідування у підозрюваного було виявлено та вилучено 39 патронів призначених для стрільби із короткоствольної нарізної вогнепальної зброї, пістолетів Макарова та пістолетів – кулеметів відповідного калібру, 7 патронів виготовлених шляхом саморобного переспорядження, пістолет, що являється коротко ствольною, нарізною вогнепальною зброєю та ручну наступальну гранату “РГД – 5” з підривником.

Зазначимо, що усі вилучені предмети придатні для стрільби та відносяться до категорії боєприпасів і вибухових пристроїв.

Мостиським районним судом Львівської області священнику обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Довідково: за вчинене санкція статті передбачає від 3 до 7 років позбавлення волі.