На Львівщині судитимуть власників підпільного горілчаного “заводу” (ФОТО)

0
751

Незаконну гуральню знайшли на території Радехівського району. Правоохоронці вилучили з місця події майже 5 тонн спирту і спиртовмісної суміші та понад 1,5 тисячі пляшок готової продукції.

Про це інформує Світлана Добровольська, речник поліції Львівської області на своїй сторінці Фейсбук.

Роботу  “заводу” організували двоє місцевих мешканців віком 33 та 35 років. Для маркування пляшок з горілкою вони використовували підроблені акцизні марки.


Правоохоронці попередили надходження на споживчий ринок області горілки сумнівної якості на суму в понад 2 мільйони гривень

Під час проведення санкціонованих обшуків у зловмисників було вилучено майже 5 тонн спирту та спиртовмісної суміші, більше 65 тисяч марок акцизного збору з ознаками підробки, понад 1,5 тисячі пляшок з готовим фальсифікатом та обладнання, яке використовувалося для його виготовлення.

Також було вилучено два транспортні засоби, один з яких обладнаний вмонтованою замаскованою ємністю для перевезення спирту.

Організаторам підпільної гуральні повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень. Обвинувальний акт скеровано на розгляд в суд. Максимальне покарання, яке загрожує зловмисникам, – позбавлення волі на строк від трьох до семи років.