На Львівщині судитимуть лікаря, через чию халатність померла жінка

0
336

На Львівщині, колишньому лікарю однієї з лікарень Яворівського району повідомили про підозру у неналежному виконанні професійних обов’язків. Через бездіяльність медика померла хвора жінка. Лікарю-хірургу загрожує 2 роки тюрми.

Про це повідомляє “Цинічний Львів”, посилаючись на “Львівську мануфактуру новин”.

Як вдалось з’ясувати, мовиться про справу чотирирічної давнини. У березні 2016 року в один із медичних закладів району за допомогою звернулась 63-річна місцева мешканка. Хвору оглянув черговий лікар-хірург хірургічного відділення лікарні та встановив їй діагноз.

Однак, замість того щоб виконати невідкладне хірургічне втручання, медик скерував пацієнтку в іншу лікарню, у Львів. Жінку в обласний центр повезли не у “швидкій”, а у звичайному автомобілі, ще й без супроводу медичних працівників. Дорогою хвора померла.

“Слідчі повідомили хірургу про підозру у вчиненні кримінального правопорушення – “Неналежне виконання професійних обов’язків медичним працівником”. Зараз у справі триває ще досудове розслідування. В разі доведення вини лікарю загрожує до 2 років позбавлення волі”, – кажуть правоохоронці.

Нагадаємо, на Львівщині від коронавірусу померла породіля.