На Львівщині спалах кору

0
5231

Минулого тижня на Львівщині зафіксовано шість спалахів кору серед школярів і дітей, що відвідують дитячі садочки – захворіло 40 дітей, 35 з яких не мали щеплень від цього захворювання, повідомила ZAXID.NET лікар-епідеміолог львівського обласного лабораторного центру Любомира Бойко.

Найбільше школярів захворіло у с. Лапаївка Пустомитівського району.

«Наприкінці минулого тижня у с. Лапаївка було 16 хворих школярів, четверо з яких було госпіталізовано. А станом на вівторок, 16 жовтня, вже є 28 хворих, 18 з яких не мали щеплення від кору», – повідомила Любомира Бойко.

Минулого тижня два спалахи кору зафіксовано і в Дрогобицькому районі – серед школярів с. Грушів (п’ять хворих) і дітей, що ходять в садок у Бориславі (чотири). Усі вони не мали щеплень.

Захворіло і дев’ять учнів Львівської ЗСШ №43, шестеро дітей, за словами Любомири Бойко, не були вакциновані від цієї хвороби.

Спалах кору зафіксовано і у школі №4 м. Новояворівськ. Там захворіло троє дітей (двоє нещеплені). Двох учнів госпіталізували.

У Турківському навчально-виховному комплексі захворіло дев’ятеро дітей. Ніхто з хворих не мав щеплення від кору.

Загалом минулого тижня на Львівщині зареєстровано 82 хворих на кір: 71 дитина і 11 дорослих. А з початку року, за даними лабораторного центру, на Львівщині на кір захворіло 6 532 мешканців області: 4532 дітей і 2000 дорослих.

Минулого тижня зробили щеплення від кору 1089 осіб, серед яких 18 дорослих.