На Львівщині соратник Медведчука очолив список “ЄС” на одному з округів (ФОТО)

0
762

Депутат Львівської обласної ради Євген Буба на місцевих виборах 25 жовтня цього року балотуватиметься як член “Європейської солідарності”. Партія висуває Євгена Бубу під №1 в окрузі №9, який охоплює Мостиський і Яворівський райони.

Про це повідомляє zaxid.net, передає “Цинічний Львів”.

Цікаво, що в загальному списку “Європейської солідарності” до Львівської облради Євген Буба фігурує лише під №28, а в списку на виборчому окрузі №9, до якого входять Мостиський і Яворівський райони, його висувають під №1.

Євген Буба уже тричі був депутатом Львівської облради від різних партій. Перед Помаранчевою революцією він входив до підконтрольної СДПУ (о) фракції “Соціальна справедливість” у Львівській облраді, яку очолював голова податкової Львівщини Сергій Медведчук, молодший брат тодішнього лідера СДПУ (о) Віктора Медведчука.

У 2006-2010 роках Євген Буба був депутатом Львівської облради від “Батьківщини”, керував партійною організацією у Мостиському районі. В облраді очолював земельну комісію, під кінець каденції пішов з посади після звинувачень у зловживаннях. У 2015 році обраний депутатом облради у мажоритарному окрузі як представник Радикальної партії Ляшка, однак згодом вийшов з фракції цієї партії. Є членом екологічної комісії облради.

62-річний Євген Буба є власником підприємства “Руно”, яке володіє нафтобазою та має сім діючих АЗС на Львівщині, логістичного транспортного центру “Леопорт”, фермерського господарства “Агро-маркет”, співвласником компанії “Автопорт Краковець” та низки інших. За 2019 рік задекларував великі суми готівкою в іноземній валюті – у гривневому еквіваленті близько 10 млн грн.

Нагадаємо, у депутати до Львіської облради від “Слуги народу” іде колишній регіонал-генерал.