На Львівщині сімох поліцейських покарають за ігнорування факту згвалтування дівчини-сироти

0
605

На Львівщині, у Перемишлянському районі, сімох поліцейських притягнули до відповідальності за неналежне реагування на повідомлення про знущання і згвалтування сироти. 

Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Львівської області, пише “Цинічний Львів”.

Мовиться про інцидент, який стався 17 лютого 2020 року в приміщенні одного із кафе-барів Перемишлян, де, за версією слідства, відбулось зґвалтування та побиття дівчини-сироти.

Провівши перевірку у Перемишлянському відділені поліції, Золочівська місцева прокуратура встановила, що понад півгодини 20 лютого цього року потерпіла, з явними ознаками фізичного насильства на тілі (синцями на обличчі та опухлістю лівої кисті), перебувала у приміщенні поліції.

Незважаючи на очевидні сліди побиття, правоохоронці не вжили жодних, передбачених актами МВС України та КПК України, заходів для встановлення обставин події та реєстрації кримінального провадження.

Лише після суспільного розголосу, на початку березня цього року такі відомості були внесені до ЄРДР. З огляду на це, перемишлянські прокурори скерували на адресу керівництва Головного управління Нацполіції Львівщини лист з вимогою притягнути винуватців до дисциплінарної відповідальності та надалі не допускати подібних порушень.

Так, за результатами розгляду цього листа, 7 поліцейських Перемишлянського відділення поліції (зокрема, начальника та 6 офіцерів поліції) притягнуто до дисциплінарної відповідальності у вигляді догани та попередження про неповну службову відповідність.

Як раніше писав “Цинічний Львів”, у Перемишлянах, зловмисники жорстоко били, гвалтували та знущалися з дівчини сироти.