На Львівщині сім’я померлого від коронавірусу військового лікаря 7 місяців чекає на компенсацію

0
456

Сім’я начальника Львівського військового госпіталю, лікаря Івана Гайди, який у червні помер від коронавірусу, досі не отримала гарантованої допомоги. Варто зазначити, що її виплачують сім’ям лікарів, які померли від Covid-19 та при виконанні службових обов’язків.

Про це повідомляє zaxid.net, передає “Цинічний Львів”.

Як повідомила дружина Івана Гайди Ольга, її чоловік захворів на коронавірус вкінці травня, після того, як об’їжджав західний регіон. Відтоді минуло понад 7 місяців, проте родина виплату досі не отримала.

“Виплата не здійснена, бо не внесено зміни у наказ №402 (Про затвердження Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України) , який командування медичних сил ЗСУ мало би внести туди зміни. Бо в цьому наказі, як мені сказали, немає, що ніби помер від Covid-19. Мають внести зміни і оце вже 7 місяців з моменту його смерті вносять ці зміни”, – розповіла Ольга Гайда.

Водночас, за інформацією Фонду соціального страхування Львівщини, у області є шість родин невійськових лікарів, які нещодавно отримали гроші з держбюджету. Виплатам передує розслідування обставин смерті. Наразі в Міністерстві оборони не надали інформації про виплати родині Івана Гайди.

Нагадаємо, що 58-річний Іван Гайда помер 18 червня 2020 року в лікарні. Він був полковником медичної служби Збройних сил України, лікарем вищої категорії. Згодом президент Володимир Зеленський посмертно нагородив його орденом “За заслуги” ІІІ ступеня.