На Львівщині школяр забив до смерті незнайомого чоловіка

0
5206

На Львівщині 16-річний хлопець до смерті побив 44-чоловіка, який нібито конфліктував із батьком школяра.

Про це пише «Четверта студія», інформує «Цинінчний Львів»

У сюжеті «Надзвичайних новин» заявили, що за життя пораненого медики боролися чотири доби, однак безрезультатно.

« У пацієнта була критична травма головного мозку. Тяжка ЧМТ, забій та стиснення головного мозку важкого ступеня. З моменту госпіталізації чоловік перебував у комі», – розповіли у реанімаційному відділенні Львівської лікарні швидкої допомоги.

З’ясувалося, що підліток накинувся на старшого чоловіка, щоб помститися за свого батька. Днями той після зустрічі з другом повернувся додому із розбитим носом, що дуже розлютило сина.

«Ну, так, трохи ніс був розбитий. Ми з ним сиділи, випивали. А потім ось – така неприємна ситуація. Ми ніколи з ним не конфліктували, але той раз сталося щось незрозуміле», – пояснив батько неповнолітнього нападника.

За словами родичів загиблого Руслана, саме батько і підбурив сина влаштувати “з’ясування стосунків” у такий нелюдський спосіб.

Але головне у цій ситуації – хлопець накинувся не на того!

«Ну а як, батько підбурив сина, скликали дітей, діти пішли бити. І просто вбили, ні за що. Лікар підтвердив, що там був не один удар. Тобто, могли вдарити раз і він впав, а потім підійти і ще копнути, добити», – розповіла сестра загиблого.

Виявляється, кривдником батька був інший чоловік, а не Руслан. Тобто, хлопець “переплутав” двох людей. Той самий кривдник – Василь – за час слідства встиг помиритися з батьком школяра.

Нагадаємо, що днями у центрі Львова трапилася бійка з стріляниною.