На Львівщині самовільно почали курсувати автобуси: відомо, які маршрути відновили

0
980

На Львівщині почали курсувати автобуси до Східниці, Трускавця, Дрогобича, Шкла, а також побільшало рейсів на маршруті Львів – Золочів. Проте поки перевізники роблять це самовільно. Наразі немає жодних додаткових протоколів чи дозвільних документів, які б дозволяли відновлювати обласні перевезення.

Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень, передає “Цинічний Львів”.

“Усе залишається в такому режимі, як було минулого тижня, без юридичних змін. Таке курсування не є законним. Зараз, поки не відновленні перевезення, єдині органи, які можуть на це впливати, є Національна поліція та “Укртрансбезпека”, – каже він.

Водночас керівник автостанції №2 у Львові Ігор Дума підтвердив, що перевізники частково виїхали на обласні маршрути, однак виключно згідно з правилами, що діють під час карантину.

“За договорами, укладеними з закладами охорони здоров’я, з погодженими схемами та розкладами рухи та дотриманням всіх карантинних обмежень: масок, рукавичок, сидячі місця тощо. Спеціальні перевезення збільшили, бо ми побачили, що останнім часом автобусів не вистачає, тому додатково уклали договори і в такому режимі продовжуємо працювати”, – додає він.

Окрім цього, дозволи на перевезення в поліції перевізники кажуть, що отримали.

Нагадаємо, вчора перевізники перестали пікетувати ЛОДА і пообіцяли самовільно відновити рух автобусів.