На Львівщині розгортається скандал через завідувачку дитсадка, яка крала у дітей харчі

0
2379

У Львівській області розгорається скандал навколо завідуючої дитячого садка “Калинка” в Стебнику, яка із садка вивозила продукти, в той час як діти не доїдали.

Про це повідомляє сайт ukr.segodnya.ua.

Колишня завідувачка Галина Комарницька з’явилася в закладі через рік після звільнення і почала залякувати вихователів і батьків. Саме вони домоглися її відсторонення від посади, оскільки запідозрили в крадіжці продуктів, якими повинні годувати дітей. Жінка відновилася в роботі через суд, і тепер переслідує колег, кажуть в дитячому саду.

Заходила до мене в групу, фотографувала мене, погрожувала мені. Сказала, що вона мені покаже”, – говорить Лілія Чопко, помічниця вихователя.

Загрози від колишньої завідувачки дитсадка, кажуть батьки, звучать і в їхню адресу.

Галини Комарницької журналісти “Сегодня” в садку не застали, а зустрітися вона не захотіла.

У міському відділі освіти підтверджують: суд відновив Комарницьку на посаді завідуючої. Але міськрада вже подала апеляцію.

Звільнили завідуючу після того, як стало відомо, що з садка вивозили продукти, а діти – не доїдали: не бачили м’яса, пили чай без цукру, а хліб їли без масла.

Крадіжку продуктів з дитсадка вже рік розслідує поліція. Справу поки не коментує. Батьки тим часом кажуть, якщо Галину Комарницьку поновлять на посаді, вони будуть протестувати.