На Львівщині райрада не змогла звільнити головного лікаря, винного у смерті хворих на COVID-19 через відключення ШВЛ

0
4371

Сьогодні, 3 грудня, на позачерговій сесії Жовківської райради депутати не змогли звільнити головного лікаря Жовківської лікарні, у якій через знеструмлення померли пацієнти, підключені до ШВЛ.

Про це повідомляє zaxid.net, передає “Цинічний Львів”.

На сьогоднішній сесії мали розглядати питання про звільнення директора комунального підприємства “Жовківська ЦРЛ” Ігоря Шевціва. Однак сесія не відбулася через відсутність кворуму.

На сесію 3 грудня прийшли лише 11 із 45 депутатів. Для кворуму потрібно щонайменше 23 присутніх.

“У нас двоє депутатів померли, а 12 — склали повноваження через обрання до інших рад. Семеро депутатів завчасно попередили про свою відсутність на сесії”, — повідомив голова Жовківської районної ради Роман Горбань.

За його словами, більше рада не планує збиратись, оскільки як тільки відбудеться сесія Львівської районної ради, Жовківська районна рада втрачає свою чинність. Останню свою сесію жовківські депутати провели два тижні тому.

Після ліквідації району майно лікарні, що зараз належить райраді, переходить у власність Жовківської ОТГ. А особовий склад – у підпорядкування Львівської районної ради.

Нагадаємо, у Жовківській районній лікарні померли двоє пацієнтів, що були підключені до ШВЛ. Через знеструмлення апарати перестали працювати, а в лікарні не підключили генератори.