На Львівщині прикордонників відбиратимуть на конкурсних засадах у підрозділ “Шегині”

0
1932

1 січня 2019 року в Держприкордонслужбі розпочався відбір на 400 посад у підрозділи «Пархоменкове» й «Римачі» у Волинській області, «Шегині», що на Львівщині, «Харків», «Одеса-авіа», «Дніпро-авіа» та Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ». Анкетування триватиме на офіційному сайті відомства https://newface.dpsu.gov.ua/ по 25 січня цього року. До речі, тільки протягом першого дня заявки на участь у відборі вже подали 50 осіб.

Після реєстрації, кожному учаснику проекту «Нове обличчя кордону» надійдуть SMS-запрошення із визначеним часом та місцем прибуття для подальшого проходження відбору. Нагадаємо, що електронні анкети кандидатів приймаються та обробляються автоматизованою електронною системою без жодного втручання представників Держприкордонслужби.

Брати участь у відборі мають право військовослужбовці Держприкордонслужби на посади сержантського та офіцерського складу, а також цивільна молодь – на посади сержантського складу. Щасливчики, які пройдуть основний відбір, серед яких тестування та перевірка фізичної підготовки, опановуватимуть прикордонну справу на базі Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України.