На Львівщині представили проєкт Lviv Smart Region

0
720

У четвер, 31 жовтня, під час засідання Комісії Громадської ради при ЛОДА з внутрішньої та інформаційної політики, е-демократії та е-врядування, відбулася презентація проєкту Lviv Smart Region (Львівського розумного регіону).

Про це інформує ЛОГО “Центр ініціатив Львівщини” на своїй сторінці у facebook.

Презентував Lviv Smart Region автор проєкту та член Громадської ради при ЛОДА Остап Лопата.

Lviv Smart Region – це комплекс систем аналітики, врядування автоматизованого управління основних сфер життєдіяльності мешканців області. Основні завдання смарт-технологій – це підвищення якості надання послуг, зменшення вартості та споживання ресурсів, поліпшення комунікацій і порозуміння з мешканцями області, оптимізація управлінських рішень як адміністрації області, так і адміністрацій абсолютно всіх рівнів на всіх ланка місцевого самоврядування.

До проекту Lviv Smart Region увійде понад 21 програмний комплекс. Це – комплекс управління бюджетом на всіх рівнях, електронний кабінет офіцера поліції (ЕКОП), сервіс автоматизації обліку та реалізації сільськогосподарських активів та продукції (LSPEM), інвестиційний портал, програма «Безпечна область», веб-комплекс «Прозорий бюджет», голосування та формування звітів щодо діяльності ради та депутатів, реєстр земель та об’єктів комунальної власності, електронна черга в дитячий садок, енергосервіс, електронні реєстри мешканців, земель, майна та багато іншого необхідного функціоналу.

Взаємна інтеграція та захист ресурсів відбуватимуться на базі технології роботи серверного ПЗ Blockchain. Це дасть можливість підвищити комунікаційний зв’язок з громадами, обізнаність та зацікавленість громадян у роботі влади області.