На Львівщині правоохоронці викрили цех з виготовлення фальсифікованого алкоголю

0
757

Вони попередили надходження на споживчий ринок сумнівної горілчаної продукції на суму у понад 2 000 000 гривень.

Про це повідомляє прес-служба ГУ НП у Львівській області.

Працівники Управління захисту економіки Львівщини та слідчі Головного управління Нацполіції Львівській області 5 березня викрили цех з виготовлення фальсифікованого алкоголю, діяльність якого організували троє мешканців Радехівського району. Крім того правоохоронці виявили дві так звані «перевалочні бази», з котрих фальсифікат реалізовувався невеликими партіями на території області.

Під час проведення санкціонованих обшуків у зловмисників було вилучено майже 5 тонн спирту та спиртовмісної суміші, більше 65 тисяч марок акцизного збору з ознаками підробки, понад 1,5 тисячі пляшок з готовим фальсифікатом та обладнання, яке використовувалося для його виготовлення.

Загалом правоохоронці попередили надходження на споживчий ринок області горілчаної продукції сумнівної якості на суму в понад 2 000 000 гривень. Вилучено два транспортні засоби (буси), один з яких обладнаний замаскованою  ємністю для перевезення спирту.

Відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Досудове розслідування триває.