На Львівщині повністю голий чоловік бігав по трасі і хотів вчинити самогубство

0
26400

Неординарна подія трапилася поблизу села Фійна Жовківського району.

Про цей випадок повідомляє Андрій Коцур на своїй сторінці у фейсбук.

У його дописі йдеться:

Вирішив у кількох словах описати сьогоднішній ранок, оскільки від того, що трапилось насправді дуже прикро.
Четвер, 19.09.2019 року їдучи на роботу перед 8 годиною ранку, поблизу с. Фійна, Жовківського району я помітив, що із поля у напрямку дороги біжить мужчина віком 35…40 років. Дана людина була повністю оголонею і згодом вибігла на дорогу та бігла узбіччям. У суміжному та протилежних напрямках їхали автомобілі, котрі також його бачили, однак ніхто жодним чином не реагував. Підїхавши блище, я вирішив зупинитись та з’ясувати, що саме відбувається, бо можливо ця людина потребує допомоги. Зупинившись, підійшов до даного мужчини, від був агресивним, його ноги були у синцях та ранах, із яких йшла кров (був босоніж). Почавши спілкуватись із ним, мені нічого не вдалось з’ясувати, оскільки людина говорила різні нісенітниці, говорив, що хоче закінчити життя самогубством та намагався втекти. Я викликав наряд поліції Жовківського ВП та викликав швидку. Фінал історії: наряд СРПП надав допомогу медичним працівникам і особу госпіталізували у стані сильного переохолодження. В момент, коли на місці вже був екіпаж поліції і під’їхала швидка зупинився мужчина на автомобілі “нива” (щиро ДЯКУЮ ВАМ добродію), котрий допоміг встановити особу даного чоловіка та можливе місце його проживання. Він виявився мешканцем с. Крехів, Жовківського району. Його батько є людиною поважного віку та при спілкуванні із дільничим офіцером поліції повідомив, що вчора 18.09.2019 року, пізно у вечері його син під час приступу (оскільки є інвалідом 3 групи) утік з дому, але через відсутність коштів на своєму мобільному телефоні батько не зміг повідомити поліцію. Коли дільничий повідомив, що син знайдений і його госпіталізовано та йому надається необхідна допомога, літній чоловік сказав ,,дякую,, і просто розплакався. Ніби все…. “HAPPY END”, та ні…..(((
Написаний пост не для похвали, ніби…,,ось які ми молодці,, справа в іншому.
Із моменту моєї зупинки до приїзду екіпажу поліції, автомобіля медичної допомоги (дякую І.Є. Шевців за швидке реагування його підлеглих, медиків) пройшло хвилин 20… повз мене та цього чоловіка проїхало автомобілів 15, проїхало на велосипеді 2 людей, однак жоден не зупинився. Хоча кожен бачив неадекватну поведінку мужчини…. усе, що відбувалось у осіб, котрі проїжали повз… викликало насмішку, тикання пальцем, зйомки на свої гаджети. Так от, ЛЮДИ НА КОГО ВИ ПЕРЕТВОРИЛИСЬ, Вам байдуже на цю людини, а він просто хворий і потребував допомоги. Це хвора людина, котра при іншому збігу обставин, можливо, могла завдати шкоди Вашим рідним чи чого гірше, дітям. А ви впевненні, що чогось подібного не станеться з Вами чи Вашими рідними????? БАЙДУЖІСТЬ ВБИВАЄ із цього дуже сумно……..
Приїхавши на роботу запитав у чергового чи були дзвінки по цій ситуації…. біда у тому, що ні. У поліцію, чи у швидку ніхто не подзвонив….. усім просто було байдуже.

P.S.: не потрібно в коментарях писати:
– молодець,
– а де були родичі,
– а де соціальні служби, і т.д.,
питання в іншому, невже люди перестали бути людьми???? У людей в очах суцільне зло, ненависть, бути ж людиною не так важко(((( будьте добріші…”

Фото новини ілюстративне.

Нагадаємо, сьогодні на Львівщині маршрутка на швидкості “влетіла” у зупинку, є постраждалі.